OPIS TECHNOLOGII:

Połączenie ETTH
ETTH (Ethernet to the Home) - Dołączenie do sieci za pośrednictwem technologii Ethernet w oparciu o stałe łącze miedziane zakończone w switchu dostępowym (ACC), portem 100Mbit/s. Kabel sieciowy UTP doprowadzany jest bezpośrednio do lokalu klienta i podłączany do komputera PC lub urządzenia typu Residential Gateway - Router, NAT, etc. Technologia stosowana w zabudowie skupionej, w budownictwie wielomieszkaniowym. Pozwala na doprowadzenie wszystkich usług multimedialnych oferowanych przez naszą sieć.

Połączenie FTTH
FTTH (Fiber to the Home) - Dołączenie do sieci za pośrednictwem technologii Ethernet w oparciu o łącze światłowodowe zakończone w przełącznicy optycznej. Bezpośrednio w lokalu klienta zakończone jest włókno światłowodowe, najczęściej konwerterem optycznym, pozwalającym na bezproblemowe użycie interfejsu w który standardowo wyposażony jest zwykły domowy komputer, bądź urządzenie typu Residential Gateway. Technologia ta jest stosowana w zabudowie rozproszonej, jednorodzinnej i pozwala na zniesienie wszystkich ograniczeń nakładanych przez radiodostęp. Przede wszystkim daje możliwość doprowadzenia sygnału telewizji cyfrowej i superszybkiego internetu.Radiodostęp
Radiodostęp w technologii 5G (częstotliwość radiowa 5,5Ghz) daje spore możliwości transmisyjne i gwarantuje niezawodność. Technologia ta stosowana jest w bardzo rozproszonej zabudowie jednorodzinnej, oraz wszędzie gdzie ekonomicznie nieuzasadniona jest budowa sieci światłowodowej. Technologia ta ze względu na stały wzrost zapotrzebowania na coraz szybsze pakiety, oraz dodatkowe usługi multimedialne, jest sukcesywnie zastępowana rozwiązaniami światłowodowymi FTTH.


 
Internet

Oferta
Cennik
Opis technologii


Telefonia

Oferta
Cennik
Opis technologii


Telewizja

TV Analogowa
TV Cyfrowa
Pakiet Wielotematyczny
Pakiety tematyczne
Pakiety premium

Biznes

Operatorzy
Hosting/WWW
Telefon


Serwis
Kamery
Internet

Wit-Net
ul. Grunwaldzka 478/25
Gdańsk

tel. +48 (58) 727 97 77
pn-pt w godz 8-16
e-mail: witnet@witnet.pl
sprawy techniczne
Witold Reszka


tel. 501 157 026
pn-pt w godz 8-16
e-mail: witold.reszka@witnet.pl
sprawy instalacyjne, serwis
Marek Świątkowski


tel. 501 773 552
pn-pt w godz 8-16
e-mail: serwis@witnet.pl
sprawy księgowe
Beata Reszka


tel. 501 306 409
pn-pt w godz 8-16
e-mail: biuro@witnet.pl

Copyright © 2011 Wit-Net Wit-Net na facebook'u Projekt i wykonanie: StudioArt.biz